Deze leuke oorbellen met hanger slot zijn gemaakt van het materiaal staal en bezet met een laagje goldplating. De oorringen hebben een diameter van 14mm en de slotjes zijn graveerbaar met initialen! Make it personal!
Deze leuke oorbellen zijn gemaakt van het materiaal zilver en afgewerkt met een laagje goldplating. Aan de oorringen hangen kettinkjes met daar aan een graveerbare ster. De oorbellen hebben een diameter van 12mm.
Gerecycled staal - Deze stalen jongens oorknoppen hebben een ronde vorm en zijn mat afgewerkt.
Deze leuke oorringen hebben twee verschillene hangers en zijn gemaakt van het materiaal staal en hebben een goldplated laagje. De sleutel is bezet met een schitterende zirkonia steen en het slotje is graveerbaar. De oorbellen hebben een diameter van 12mm. Make it personal!
Deze leuke oorbellen zijn gemaakt van het materiaal zilver en afgewerkt met een laagje rhodiumplating. Aan de oorringen hangen kettinkjes met daar aan een graveerbare ster. De oorbellen hebben een diameter van 12mm.
Personalised Jewellery - Deze mooie naamoorringen zijn gemaakt van het materiaal zilver en bezet met een laagje goldplating. LET OP: Dit artikel wordt speciaal gemaakt op bestelling.
Personalised Jewellery - Deze mooie naamoorringen zijn gemaakt van het materiaal zilver en bezet met een laagje rhodiumplating. LET OP: Dit artikel wordt speciaal gemaakt op bestelling.
Personalised Jewellery - Deze mooie naamoorhangers zijn gemaakt van het materiaal zilver en bezet met een laagje rhodiumplating. LET OP: Dit artikel wordt speciaal gemaakt op bestelling.
Stalen oorbellen met hart uit de Britt Scholte collectie. De oorbellen hebben een hanger in de vorm van een hart en zijn versierd met rode emaille. De oorbellen zijn leuk te combineren met de andere leuke items uit de Britt Scholte collectie.
Personalised Jewellery - Deze mooie naamoorhangers zijn gemaakt van het materiaal zilver en bezet met een laagje roseplating. LET OP: Dit artikel wordt speciaal gemaakt op bestelling.
Personalised Jewellery - Deze mooie naamoorringen zijn gemaakt van het materiaal zilver en bezet met een laagje roseplating. LET OP: Dit artikel wordt speciaal gemaakt op bestelling.
Personalised Jewellery - Deze mooie naamoorhangers zijn gemaakt van het materiaal zilver en bezet met een laagje goldplating. LET OP: Dit artikel wordt speciaal gemaakt op bestelling.
Personalised Jewellery - Deze mooie naamdoortrekoorbellen zijn gemaakt van het materiaal zilver en bezet met een laagje rhodiumplating. LET OP: Dit artikel wordt speciaal gemaakt op bestelling.
Personalised Jewellery - Deze mooie naamdoortrekoorbellen zijn gemaakt van het materiaal zilver en bezet met een laagje roseplating. LET OP: Dit artikel wordt speciaal gemaakt op bestelling.
Personalised Jewellery - Deze mooie naamdoortrekoorbellen zijn gemaakt van het materiaal zilver en bezet met een laagje goldplating. LET OP: Dit artikel wordt speciaal gemaakt op bestelling.
PERSONALISED JEWELLERY - Deze mooie oorknoppen bar zijn gemaakt van het materiaal zilver en heeft een laagje rhodiumplating. Beide oorbellen zijn bezet met schitterende geboortestenen. LET OP: Dit artikel wordt speciaal gemaakt op bestelling
PERSONALISED JEWELLERY - Deze mooie doortrekoorbellen zijn gemaakt van het materiaal zilver en heeft een laagje goldplating. Aan de oorbel hangt een initial! LET OP: Dit artikel wordt speciaal gemaakt op bestelling
Deze leuke oorbellen met hanger slot zijn gemaakt van het materiaal staal. De oorringen hebben een diameter van 14mm en de slotjes zijn graveerbaar met initialen! Make it personal!
Deze leuke oorringen hebben twee verschillene hangers en zijn gemaakt van het materiaal staal. De sleutel is bezet met een schitterende zirkonia steen en het slotje is graveerbaar. De oorbellen hebben een diameter van 12mm. Make it personal!
PERSONALISED JEWELLERY - Deze mooie oorknoppen bar zijn gemaakt van het materiaal zilver en heeft een laagje goldplating. Beide oorbellen zijn bezet met schitterende geboortestenen. LET OP: Dit artikel wordt speciaal gemaakt op bestelling
PERSONALISED JEWELLERY - Deze mooie doortrekoorbellen zijn gemaakt van het materiaal zilver en heeft een laagje rhodiumplating. Aan de oorbel hangt een initial! LET OP: Dit artikel wordt speciaal gemaakt op bestelling
Mix & Match verschillende hangers aan je oorbellen voor een eigen unieke look! Personaliseer je oorbelhanger door er een leuke gravure op te plaatsen. Deze oorbelhanger is speciaal gemaakt voor aan een Mix&Match oorbel. Het materiaal van de hanger is zilver en heeft een laagje 18k goldplating. Let op: De oorbelhanger wordt geleverd per stuk.
Mix & Match verschillende hangers aan je oorbellen voor een eigen unieke look! Personaliseer je oorbelhanger door er een leuke gravure op te plaatsen. Deze oorbelhanger is speciaal gemaakt voor aan een Mix&Match oorbel. Het materiaal van de hanger is zilver en heeft een laagje rhodiumplating. De hanger is afgewerkt met fuchsia zirkonia stenen. Let op: De oorbelhanger wordt geleverd per stuk.
Mix & Match verschillende hangers aan je oorbellen voor een eigen unieke look! Personaliseer je oorbelhanger door er een leuke gravure op te plaatsen. Deze oorbelhanger is speciaal gemaakt voor aan een Mix&Match oorbel. Het materiaal van de hanger is zilver en heeft een laagje rhodiumplating. De hanger is afgewerkt met fuchsia zirkonia stenen. Let op: De oorbelhanger wordt geleverd per stuk.
Voor het grootste assortiment oorbellen ga je uiteraard naar Lucardi. Grote oorbellen hangers, kleine oorbellen knopjes, hippe doorsteek oorbellen: we've got it all! Je vind hier zilveren oorbellen, gouden oorbellen en zelfs prachtige parel oorbellen. Hiernaast vind je bij Lucardi ook een groot aanbod aan goedkope oorbellen, perfect als jij er van houdt om jouw earparty dagelijks te veranderen. Kijk voor betaalbare oorbellen bijvoorbeeld eens bij de gold plated oorbellen, deze hebben de uitstraling van goud maar zijn door het basis materiaal staal een stuk goedkoper.
Ben jij op zoek naar de laatste oorbellen trends? Ook dan zit je bij Lucardi helemaal goed! Ga bijvoorbeeld voor een mooi paar statement oorbellen of houd het simpel en kies juist minimalistische oorbellen. Daarnaast kan je natuurlijk ook kiezen voor een paar leuke huggies, hartjes oorbellen of een oorbel met ketting er aan.
Een oorbel trekt meteen de aandacht naar jouw gezicht en mag dus zeker niet ontbreken in jouw sieradencollectie. Uiteraard hebben we heel veel in onze collectie voor dames, maar we hebben ook een ruim assortiment met heren oorbellen. En met de schattige kinderoorbelletjes in ons assortiment is er ook genoeg leuks voor kids.
De ear party is een trend waarbij zo veel mogelijk oorbellen met elkaar gecombineerd worden. Zo kan je bijvoorbeeld als je 2 of zelf 3 gaatjes hebt er lekker op los combineren met de leukste oorbellen knopjes, ringen en hangers. Zoek jij nog wat meer inspiratie? Bekijk dan eens onze oorbellen inspiratie voor 3 gaatjes blog! Als je jouw ear party naar het volgende niveau wilt tillen kan je ook nog earcuffs of ear climbers toevoegen. De earcuffs heb je niet eens een oorgaatje voor nodig!
Als je graag oorbelletjes wil dragen, maar geen gaatjes hebt kun je deze in alle Lucardi winkels laten schieten. Je betaalt alleen voor de schietoorbelletjes en het schieten zelf is gratis. Met het door ons gepatenteerde Inverness systeem wordt de oorbel 100% veilig gezet. En daarna heb je keuze uit onze uitgebreide collectie oorbellen. Kies de leukste uit en wissel eens af, want daarom zijn oorbellen zo leuk: je hebt binnen no time nieuwe in!
Heb je gevonden wat je zocht? Wacht dan niet langer met bestellen! Je aankoop afrekenen kan op verschillende manieren zoals Mastercard, iDeal en Fashioncheque. Als je wil ruilen of retourneren is dat geen probleem, het is helemaal gratis en je kunt terecht in al onze filialen! Add some bling to your life!
Lees meer✓ Op werkdagen voor 22.00 besteld, volgende werkdag in huis ✓ Gratis verzending vanaf €49,99 ✓ 60 dagen retourgarantie ✓ Gratis ruilen en retourneren* ✓ Advies en service in 132 winkels ✓ Beste Winkelketen en Beste Webshop in de categorie Mode Accessoires 2022-23
Ja! In elk Lucardi filiaal kan je gaatjes laten schieten. Op deze pagina staat alles wat je moet weten, zoals hoe het oorbellen schieten in zijn werk gaat, vanaf welke leeftijd dit kan en welke nazorg na het oorbellen schieten nodig is.
De nazorg na het schieten van jouw nieuwe oorbellen gaatjes is heel belangrijk. Wij adviseren om na het schieten van je gaatjes een zoutoplossing te gebruiken om het gaatje te ontsmetten. Wij adviseren om hiervoor geen Sterilon of alcohol als ontsmettingsmiddel te gebruiken.
Op onze website verkopen we losse achterkantjes voor jouw oorbellen, bekijk ze hier.
Een moment geduld, alsjeblieft!